Tento obchod používa cookies a iné technológie, aby sme mohli zlepšiť Vaše skúsenosti na našich stránkach.

Kategórie

Výrobcovia

Odber noviniek

Ak rozmýšľate nad otvorením predajne chovateľských potrieb, akvaristiky alebo predajne krmív, tak už nerozmýšľajte ale zavolajte na 0907 584 621, alebo píšte na zariadpredajnu@happypets.sk


PORADÍME - POMOŽEME – ZARIADIME


TOVAR - LOGO – REGÁLE – PULTY – AKVARIJNÁ STENA – TERÁRIÁ – KLIETKY – LEGISLATÍVA – DOKUMENTY - WEB... všetko vieme


Využite naše viac ako 10 ročné skúsenosti s prevádzkou maloobchodných predajní, dodáme Vám všetko, pomôžeme s každou maličkosťou.


Milujete zvieratá a chceli by ste pre ne urobiť všetko? Snívate o tom že budete mať vlastnú predajňu, salón alebo akvaristiku? Chcete začať a nie ste si istý kde začať, čím začať, koľko peňazí na to budete potrebovať? Kde je najlepšie zohnať zariadenie predajne, kto mi pripraví logo, reklamu, chcel by som web ...
Viac ako 10 rokov sa riadime našim sloganom „len to najlepšie pre Vašich miláčikov“ a rovnako ako vy sme začínali z nuly keď už ostatní predávali niekoľko rokov a dnes máme 11 predajní, vieme ako na to a s každou vecou Vám radi pomôžeme.
Na základe vašich požiadaviek Vám pripravíme logo, web, pomôžeme pri vybavení všetkých dokumentov a legislatívnych náležitostí, dohliadneme na to aby Vás nezaskočila žiadna kontrola.


Pomôžeme pri dispozičnom riešení predajne, objednáme regále, necháme vyrobiť pulty, akvarijnú stenu, klietky, teráriá, prípadne iné obchodné zariadenia. K istým druhom tovaru poskytneme prezentačné zariadenia zdarma.


Prečo to robíme? Našim záujmom je naďalej napĺňať náš slogan „len to najlepšie pre Vašich miláčikov“ a toto môžeme robiť najmä predajom kvalitných produktov z našej veľkoobchodnej ponuky vo Vašej predajni.


Možno si hovoríte ale ja určite dokážem zariadiť svoju predajňu pekne, dobre a lacno ... Pred desiatimi rokmi sme začínali z nuly a každú jednu vec do predajne sme preverili u každého dodávateľa aby sme našli najefektívnejšie riešenie či z finančného, praktického alebo dizajnového hľadiska. Dnes po dlhoročnej spolupráci sú aj naše ceny nižšie ako by ste dostali Vy ako nový odberateľ a my Vám ponúkame využiť aj túto jedinečnú možnosť.
Obráťte sa s dôverou na nás a buďte rovnako úspešný, sebestačný, šťastný 


Volajte na 0907 584 621, píšte na zariadobchod@happypets.sk.